Nejčastější dotazy

Co to znamená, když je u počítače nebo notebooku uvedeno v parametrech Operační systém: Instalace/předinstalace Windows ... ( MS Windows ... ) nebo když je tam uvedeno COA Štítek (bez instalace)... ?

  • Pokud je uvedeno "Instalace Windows ..." , potom je v ceně počítače nebo notebooku příslušný operační systém, který je nainstalovaný na daném produktu. Informace o zakoupení operačního systému je uvedena na daňovém dokladu.
  • Pokud je uvedeno "Předinstalace Windows ..." , potom je v ceně počítače nebo notebooku předinstalace příslušného operačního systému dle původní licence, která na zařízení byla. Daňový doklad neobsahuje informaci o zakoupení operačního systému. Pokud chcete mít uvedenou informaci o zakoupení operačního systému na daňovém dokladu, doporučujeme zakoupit jeden ze zvýhodněných operačních systémů, které máme v nabídce.
  • Pokud je uvedeno "Původní COA Štítek (bez instalace)..." potom na daném produktu je pouze původní COA štítek, počítač je protokolárně smazán a nekupujete si tím operační systém ( v takovém případě doporučujeme zakoupit jeden ze zvýhodněných operačních systémů, které máme v nabídce ).

Kde můžu sledovat svůj balík(y)?

  • Po odeslání zboží Vám na e-mail uvedený v objednávce přijde zpráva o  odeslání s číslem balíku. Toto číslo vložíte do sledovacího systému přepravní společnosti, který nalezente na této adrese: Sledování zásilek GP

Napište nám svůj dotaz

*
*
*