Kvalitní baterie a články

  • Samozřejmě nikde není napsáno, že koupíte-li si značkovou baterii, tak vydrží jak se říká „na věky“. I značkoví výrobci (ACER, ASUS, DELL, HP, LENOVO, TOSHIBA, SONY a další) si nechávají své baterie vyrábět ve výrobních závodech v Číně. Přesto ve výrobcích z Číny je přece jenom markantní rozdíl. Záleží samozřejmě na kvalitě použitých materiálů při výrobě a v neposlední řadě také na dodržování kvality výroby a právě tyto význačné faktory si značkoví výrobci totiž  řádně kontrolují. V těchto výrobních závodech jsou vyráběny i baterie Mobile Energy. Nákupem baterie od renomovaného dodavatele se vyvarujete nákupu nekvalitního zboží. Rozhodně se neřiďte pouze cenou, ale berte zřetel i na kvalitu dodavatele, jeho reference a podobně!      
  • Speciální skupinu tvoří baterie do notebooků, kde se jedná o sestavený akublok z jednotlivých článků doplněných o elektroniku, která se stará o správné nabíjení baterie. Na rozdíl od samostatných článků se baterie do notebooků se liší nejenom elektrickými vlastnostmi (napětí a kapacita), ale hlavně si každý výrobce díky rozličným konstrukčním tvarům notebooku určuje také svůj vlastní tvar baterie. Z tohoto důvodu se nepodařila unifikace jako u samostatných článků a právě proto je každá baterie do notebooku unikátní. Na základě našich více než 15-ti letých zkušeností víme, že záleží také na mechanickém provedení (často k nám přijdou zákazníci s baterií od konkurence, která je nepřesně mechanicky vyrobená a nelze ji ani do notebooku osadit). Z těchto důvodů je tu nabídka baterií značky Mobile Energy, kde si pohodlně vyberete ze sortimentu až 30.000 položek.          
  • V takovéto pestré nabídce je samozřejmě pro běžného uživatele obtížné se zorientovat a proto využijte jednoduchého nákupu na E-Shopu www.vtdata.cz za pomocí našeho nákupního průvodce, který Vám pomůže vybrat správný typ baterie nejenom pro Váš notebook, ale i pro digitální fotoaparát, kameru nebo PDA !